• info@printerofset.com.tr
  • +90 (232) 458 90 10 | +90 (232) 458 90 13
  • SİSTEME GİRİŞ

Hakkımızda

“Baskı Dünyasına Yolculuk”

Daima yeniliğin peşinde mottosuyla 2001 yılında İzmir'de kurulan Printer Ofset bugün ülkemizin her kentindeki bayi ağı ve tedarikçi zinciri ile sektörün en kapsamlı üretim firmaları arasında zirveye ulaşmayı başarmıştır. 

Yeni teknolojiye yaptığı yatırımla, değişen ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle beş farklı üretim tesisinin yanı sıra kapsamlı makina parkuruyla kaliteyi ve hızı bir arada sunabilmektedir. 

Ondan fazla ülkeye ihraç ettiği ürünleriyle yeniliğin peşinden koşmaya devam ediyoruz. 

Baskı dünyasına yolculuk ... 

PRİNTER KATALOG 2019
Baskı Dünyasına Yolculuk

Misyonumuz

Önümüzdeki yıllarda haberleşme ve güvenlik sektöründe pazarın lideri olmak ve kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. Geçmişimizden güç alarak, zamanın ruhunu okuyarak, değişimleri fırsata çevirerek hep birlikte şirketimizi daha iyiye taşımaktır.

Vizyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. İnsan için Teknoloji yaklaşımı ile çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Printer Ofset Kalitesini Tercih Eden Firmalar