• info@printerofset.com.tr
  • +90 (232) 458 90 10 | +90 (232) 458 90 13
  • SİSTEME GİRİŞ
  • 2019-11-13
  • Printer Ofset

Emek Ofset ve Naturel Matbaa dijital yatırımında tercihini Heidelberg Versafire CV’den yana kullandı.
(İstanbul, Çanakkale) Çanakkale’de faaliyet gösteren Emek Form Ofset ve İstanbul, Topkapı’da faaliyet gösteren Naturel Matbaa ve Reklam Hizmetleri; Heidelberg’den gerçekleştirdikleri Versafire CV-4 renk dijital baskı makinesi yatırımları ile üretimlerini çeşitlendirip taleplere daha hızlı yanıt verme imkanı sağladılar.
Ticari Matbaacılık alanında faaliyet gösteren her iki firma da, kartvizit, kataloglar, kişiselleştirilmiş basılı ürünler, takvimler, broşürler ve daha birçok ürünün, çeşitlendirme yöntemleri ile ve tiraj farketmeksizin ofset baskı kalitesinde üretimini

gerçekleştirebiliyor.

Benzersiz avantajları ile Heidelberg Versafire CV/EV

Versafire CV modeli, ilave seçenekleri ile birlikte 2018 yılı ortasından itibaren Versafire EV adını aldı.

Yüksek kalitede yüksek baskı hızı

Saatte 2,700/A3 sayfalık baskı hızı, yüksek kalite standartları ve geniş fonksiyonları ile Versafire CV, kendi performans sınıfında yeni standartlar belirliyor.
Geniş malzeme yelpazesine 70 cm ye kadar baskı
Kullanıcılar, özel kağıtlardan, kuşe malzemelere, renkli kağıtlar, zarflar ve sentetik filmlere kadar geniş malzeme yelpazesine baskı gerçekleştirebiliyor. Dahası Versafire CV’nin geniş kağıt ebatlarına göre dizayn edilmesinden dolayı 700 mm’ye kadar (33x70 cm) olan kağıtlara baskı gerçekleştirilip 3 katlamalı broşürler veya posterler tek baskı işleminde üretilebiliyor.

360 g/m² malzemeye ön arka baskı

Sistem içerisindeki kasetlere çok çeşitli malzemeler aynı anda yüklenebiliyor ve bu hazırlık sürelerini kısaltıyor. Çeşitli yüksek kapasiteli kasetler opsiyonel olarak vakum/emici bant besleme ile donatılabiliyor ve bu özellik sayesinde operatörün sürekli olarak makine başında olmasına gerek olmadan kağıt beslemesi Versafire CV’den takip edilebiliyor. Bu sistem, tek geçişlerdeki uzun tirajlı işlerde hatasız üretim sağlıyor. Yeni ve geliştirilmiş bir operatör grafik ara yüzü ile her türlü baskı işinde ve tekrar işlerde kullanım kolaylığı sağlanıyor.
Versafire CV’de ön/arka baskı dahil 360 g/m² malzemelere baskı yapılabiliyor, banner baskıda 70 cm uzunluğa ve 300 g/m²’ye kadar olan malzemeler yüksek baskı keskinliği ve kalitesi ile işlenebiliyor.

Bunu Paylaş