• info@printerofset.com.tr
  • +90 (232) 458 90 10 | +90 (232) 458 90 13
  • SİSTEME GİRİŞ
  • 2019-11-07
  • Printer Ofset

Önde gelen ticari matbaa Phu Thinh ambalaj baskısında büyüyecek.
Kuzey Vietnam’ın üç önde gelen ticari matbaasından biri olan Phu Thinh Printing, kısa bir süre önce yeni bir 6 renk + lak modüllü Roland 700 Evolution baskı makinesine yatırım yaptı. Makine sonbaharda kurulacak ve üretime başlatılacak. Amaç folyo ve plastik baskısında büyüyen iç pazarda ambalaj ve etiket alanında büyümek.
Phu Thinh Printing 2005’te kurulmuş ve kitap, dergi, katalog ve takvimlerin baskısında uzmanlaşmış. Matbaada iyi eğitimli, son derece kalifiye 150 personel çalışıyor.
Plastik ve folyo baskı pazarında müşterilerin LED UV gerektiren artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla şirket ödüllü Roland 700 Evolution baskı makinesine yatırım kararı almış.
Etiket baskısında bu baskı altı malzemelerinde üretkenlikten taviz vermeden tutarlı ve üstün kaliteyi sürdürebilmenin hayati önemi var. Roland 706 Evolution’un saatte 16 bin tabaka baskı hızı, üç LED haznesi ve LED UV EOP ile kombinasyon mürekkepler, mürekkep besleme aygıtlarıyla bir SmartCard baskı performans paketi, ilave yıkama hattı ve TripleFlow mürekkepleme sistemi gibi benzersiz özellikleri buna tam anlamıyla uygun.
PressPilot Visualisation, ColorPilot Smart ve SpectroDrive ile birlikte 7 QuickChange fonksiyonu baskı hazırlık süresini en aza indirirken daha yüksek performansı ve yüksek kaliteli etiket baskı işleri için daha etkin kalite kontrolünü garanti ediyor.
Bu yeni yatırımla Phu Thinh Printing çeşitlendirme programında daha da esneklik kazanacak ve aynı zamanda rekabetçiliğini ve kârlılığını arttıracak.

Bunu Paylaş