• info@printerofset.com.tr
  • +90 (232) 458 90 10 | +90 (232) 458 90 13
  • SİSTEME GİRİŞ
  • 2019-11-07
  • Printer Ofset

(İstanbul) Matset A.Ş. ve HP Scitex iç-dış mekân, geniş format karton ve oluklu ambalaj makinelerinin distribütörlüğü için bir anlaşma imzaladı.
“Türkiye basım sektörünün lider firması Matset A.Ş., HP geniş format inkjet sistemlerinin Türkiye’de satışı konusunda mümessilik anlaşması imzaladıklarını duyurmaktan mutluluk duyar” açıklamasıyla duyurulan bu anlaşma ile HP Inkjet sistemlerinin küresel büyümesini daha da ileriye taşınmasına ve Matset A.Ş.’nin makine portföyünün zenginleşmesine katkı sağlandığı ifade ediliyor.
Matset Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor.
“HP Scitex geniş format baskı çözümleri ile birlikte yüksek kaliteli ürün portföyümüze önemli bir ilave yapmış olduk. Bu ilave Matset’in reklam, tabela ve oluklu ambalaj pazarına bilinen ve kabul görmüş markaların, güvenilir ve yaratıcı çözümleriyle pazarın gelişimine katkısını göstermektedir.
HP Scitex ve geniş format makineleri; en yeni dijital baskı teknolojileriyle donatılmış çok yönlü bir baskı makinesi portföyü ile geniş formatlı baskının dijital dönüşümünü sağlayan, iş akışı karmaşıklıklarını azaltan inkjet sistemlerdir. HP Scitex Yüksek Dinamik Aralıklı baskı teknolojisi ile ofset ve flekso düzeyinde kaliteli sonuçlar üretiyor ve endüstriyel dijital baskı makinelerinden beklenileni tam anlamıyla sağlıyor. Geniş tabela ve görsel teşhir öğesi grafikleri yelpazesinden, oluklu ambalajlara kadar HP Scitex baskı makineleri grubu, özel pazar taleplerini karşılayarak firmaların işini büyütmesinde önemli rol almaktadır.”
Matset A.Ş. 45 yıldır Türk basım endüstrisine makine ve malzeme tedariği konusunda hizmet veriyor. Matset A.Ş., değişen pazar dinamiklerini yakından takip ediyor ve özellikle son yıllarda konvansiyonel sistemler yerine dijital çözümlere yöneliyor. Dijital baskı dünyasının alanında en büyük ve öncü firmaları ile distribütörlük anlaşmaları yaparak bu büyük firmaların Türkiye pazarına satışını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini gerçekleştiren Matset, Türkiye baskı sektörüne 1974 yılından beri hizmet veriyor. Merkez binası İstanbul’da olan Matset’in, İzmir ve Ankara’da birer satış ofisinin yanı sıra Çorlu’da fabrikası bulunuyor. Matset’in kardeş firması olan Mattur, Bodrum’da bulunan oteli ile turizm sektörüne hizmet veriyor. Matset, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine temsilciliğini yaptığı dünya devi firmaların yeni teknolojili ve kaliteli ürünlerinin tedariği sağlıyor. Matset vizyon ve misyonunu çerçevesinde hedeflerini yerine getirerek büyüyüp gelişmeye devam ediyor.

Bunu Paylaş