Hakkımızda

Yılların deneyimi ile...
“Baskı Dünyasına Yolculuk”

Printer Ofset 2001 yılında İzmir'de matbaacılık sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan & başladığı günden bugüne kadar organize matbaacılık üzerine kendini geliştirmiş & çizgisini bu noktada korumuştur. Zamanla Türkiye'nin her şehrinde bayilik ağı & tedarikçi zincirini kurmayı başararak, sektöründeki en kapsamlı üretim firmaları arasında zirveye ulaşmayı başarmıştır.

Tüm Türkiye'deki hizmet verdiği tedarikçilerinin ihtiyaçlarına & gelişen teknolojiye bağlı olarak her geçen gün makine parkurunu & verdiği baskı teknoloji hizmetlerini geliştirmeyi başarmıştır. Bugün kendi bünyesinde baskı öncesi, baskı & baskı sonrası üretim proseslerinde en verimli & en teknolojik parkurla kalite standartlarını en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

Değişen dünyada durağanlığı bozmanın yadırganamaz olduğu bugünlerde, yeni pazarlara açılma isteği & gelen talepler doğrultusunda 2014 yılından beri ihracat hedeflerini göz önüne alarak bugün 10 farklı ülkeye ürettiği katma değerli ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir.

Printer Ofset olarak hedefimiz her zaman yeniliklerin peşinden koşarak yeniliklerin izinde, yolumuza tedarikçilerimizle & müşterilerimizle devam edebilmek.

Tanıtım Broşürü
Misyonumuz

Önümüzdeki yıllarda matbaa sektöründe pazarın lideri olmak ve kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. Geçmişimizden güç alarak, zamanın ruhunu okuyarak, değişimleri fırsata çevirerek hep birlikte çözümlerimizi daha iyiye taşımaktır.

Vizyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman en önemli önceliğimiz olmuştur.